Shop
Huawei Nova 2i Backshell Price in Bangladesh
| Title: | Huawei Nova 2i Backshell |
| Brand: | Huawei |
| Product Type: | Back Panel / Backshell / Back Body |
| Product Materials: | Aluminum Back |
| Phone Model: | Huawei Nova 2i |
| Colour: | All Colors available |
Huawei Nova 2i Battery Price in Bangladesh
| Title: | Huawei Nova 2i Battery |
| Brand: | Huawei |
| Battery Type: | Li-Polymer, Non-Removable |
| Charging: | 18W wired |
| Capacity: | 2500 mAh |
| Compatible Model: | Huawei Nova 2i |
Huawei Nova 2i Camera Glass Price in Bangladesh
Huawei Nova 2i Display Price in Bangladesh
|
Huawei Nova 2i Display Specifications |
|
| Display Type: | IPS LCD |
| Display Size: | 5.9 inches (12.7 cm) |
| Resolution: | 1080x1920 px (HD+) |
| Protection: | Gorilla Glass |


