Shop
Xiaomi Poco X6 5G Display Price in Bd
Xiaomi Poco X6 Battery Backshell Price In Bd
Xiaomi Poco X6 Battery Price In Bd
Xiaomi Poco X6 Display Price In Bd
Xiaomi Poco X6 Neo Backshell Price in Bangladesh
|
Xiaomi Poco X6 Neo Backshell Specifications |
|
| Product Type: | Back Panel / Backshell / Back Body |
| Product Materials: | Plastic back |
| Phone Model: | Xiaomi Poco X6 Neo |
| Compatible Brand: | Xiaomi |
| Colour: | All Colors available |
Xiaomi Poco X6 Neo Battery Price in Bangladesh
|
Xiaomi Poco X6 Neo Battery Specifications |
|
| Battery Type: | Li-Polymer, Non-Removable |
| Charging: | 33W wired |
| Capacity: | 5000 mAh |
| Compatible Model: | Xiaomi Poco X6 Neo |
Xiaomi Poco X6 Neo Display Price in Bangladesh
|
Xiaomi Poco X6 Neo Display Specifications |
|
| Display Type: | AMOLED, 1B colors, 120Hz, 1000 nits (peak) |
| Display Size: | 6.67 inches, 107.4 cm2 (~88.9% screen-to-body ratio) |
| Resolution: | 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~395 ppi density) |
| Protection: | Corning Gorilla Glass 5 |
Xiaomi Poco X6 Pro Battery Backshell Price In Bd
Xiaomi Poco X6 Pro Battery Price In Bd
Xiaomi Poco X6 Pro Display Price In Bd
Xiaomi Poco X7 Backshell Price in Bangladesh
|
Xiaomi Poco X7 Backshell Specifications |
|
| Product Type: | Back Panel / Backshell / Back Body |
| Product Materials: | Plastic back or Silicone polymer back (eco leather) |
| Phone Model: | Xiaomi Poco X7 |
| Compatible Brand: | Xiaomi |
| Colour: | All Colors available |
Xiaomi Poco X7 Battery Price in Bangladesh
|
Xiaomi Poco X7 Battery Specifications |
|
| Battery Type: | Li-Polymer, Non-Removable |
| Charging: | 5W wired, 100% in 52 min |
| Capacity: | 5110 mAh |
| Compatible Model: | Xiaomi Poco X7 |


