Shop
Xiaomi Redmi 9i Sport Battery Price in Bangladesh
| Xiaomi Redmi 9i Sport Battery Specifications | |
| Battery Type: | Li-Polymer, Non-Removable |
| Charging: | 10W wired |
| Capacity: | Li-Po 5000 mAh |
| Compatible Model: | Xiaomi Redmi 9i Sport |
Xiaomi Redmi 9T Battery Price in Bangladesh
| Title: | Xiaomi Redmi 9T Battery |
| Brand: | Xiaomi Redmi |
| Battery Type: | Li-Polymer, Non-Removable |
| Charging: | 18W wired |
| Capacity: | 6000 mAh |
| Compatible Model: | Xiaomi Redmi 9T |


