Shop
Huawei Nova Y70 Display Price in Bangladesh
Huawei Nova Y70 Plus Backshell Price in Bangladesh
Huawei Nova Y70 Plus Battery Price in Bangladesh
Huawei Nova Y70 Plus Camera glass Price In Bangladesh
Huawei Nova Y70 Plus Display Price In Bangladesh
Huawei Nova Y71 Battery Backshell Price In bd
Huawei Nova Y71 Battery Price in Bangladesh
| Title: | Huawei Nova Y71 Battery |
| Brand: | Huawei |
| Battery Type: | Li-Polymer, Non-Removable |
| Charging: | 22.5W wired |
| Capacity: | 6000 mAh |
| Compatible Model: | Huawei Nova Y71 |
Huawei Nova Y71 Display Price In bd
Huawei Nova Y72 Backshell Price in Bangladesh
|
Huawei Nova Y72 Backshell Specifications |
|
| Product Type: | Back Panel / Backshell / Back Body |
| Product Materials: | Plastic Back |
| Phone Model: | Huawei Nova Y72 |
| Colour: | All Colors available |
Huawei Nova Y72 Battery Price in Bangladesh
|
Huawei Nova Y72 Battery Specifications |
|
| Battery Type: | Li-Polymer, Non-Removable |
| Charging: | 22.5W wired |
| Capacity: | 6000 mAh |
| Compatible Model: | Huawei Nova Y72 |
Huawei Nova Y72 Display Price in Bangladesh
|
Huawei Nova Y72 Display Specifications |
|
| Display Type: | TFT LCD |
| Display Size: | 6.75 inches, 110.0 cm2 (~84.1% screen-to-body ratio) |
| Resolution: | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~260 ppi density) |


