Shop
Huawei Nova Y90 Backshell Price in Bangladesh
|
Huawei Nova Y90 Backshell Specifications |
|
| Product Type: | Back Panel / Backshell / Back Body |
| Product Materials: | Plastic Back |
| Phone Model: | Huawei Nova Y90 |
| Colour: | All Colors available |
Huawei Nova Y90 Battery Price in Bangladesh
|
Huawei Nova Y90 Battery Specifications |
|
| Battery Type: | Li-Polymer, Non-Removable |
| Charging: | 40W wired, 50% in 30 min |
| Capacity: | 5000 mAh |
| Compatible Model: | Huawei Nova Y90 |
Huawei Nova Y90 Display Price in Bangladesh
|
Huawei Nova Y90 Display Specifications |
|
| Display Type: | IPS LCD, 90Hz |
| Display Size: | 6.7 inches, 108.7 cm2 (~89.1% screen-to-body ratio) |
| Resolution: | 1080 x 2388 pixels (~391 ppi density) |
Huawei P Smart Display Price in Bangladesh
|
Huawei P Smart Display Specifications |
|
| Type: | IPS LCD |
| Size: | 5.65 inches, 82.4 cm2 (~76.1% screen-to-body ratio) |
| Resolution: | 1080 x 2160 pixels, 18:9 ratio (~427 ppi density) |
| Protection: | Unknown |
Huawei P Smart loud speaker price in Bangladesh
Huawei P Smart Motherboard Connector flex cable in BD
Huawei P10 Display Price in Bangladesh
|
Huawei P10 Display Specifications |
|
| Type: | IPS-NEO LCD |
| Size: | 5.1 inches, 71.7 cm2 (~71.2% screen-to-body ratio) |
| Resolution: | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~432 ppi density) |
| Protection: | Unknown |


